Yüzme Havuzları

Genel Bilgi

Kapalı ve açık yüzme havuzlarını yönetmek üzere kurulan müdürlüğümüz,ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardının şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek, çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren anlayış çerçevesinde, yasal şartlar doğrultusunda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Üniversitemiz bünyesinde 1 adet olimpik kapalı ve 1 adet açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 1992 yılından bu yana üniversitemiz öğrencisi, personeli,mezunu ve misafir kullanıcılara hizmet vermekte olan kapalı yüzme havuzumuz, Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) normlarına uygun, olimpik standartlarda 8 kulvarlı, eni 21 m., boyu 50 m., 2.20 m. derinliğinde ve 500 seyirci kapasitesine sahiptir. Erkek ve kadın soyunma odalarının herbirinde 120 soyunma dolabı ve 11 duş bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzumuz pazartesi günü hariç hergün 09:00-20:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Konum

Baraka Spor Salonu ile Doğu Yurtları arasında, Mediko’ya yakın bir bölümde yer almaktadır.

İletişim

Üyelik ve Bilgi için 210 38 43 210 38 40
Resepsiyon ve Rezervasyon 210 38 25
Sekreterlik 210 38 40 210 27 36

Online Rezervasyon

Üniversitemiz açık ve kapalı alan spor tesislerinde ilgili mevzuat doğrultusunda gerekli hijyen önlemleri alınmış ve sınırlı sayıda kullanıcı için seanslar belirlenmiştir. Öğrencilerimizin ve mensuplarımızın HES kodu sorgulaması ve e-Nabız uygulamasından alınacak aşı bilgisi ile birlikte, online randevu sistemini kullanarak tesislerimizden yararlanma imkânı olacaktır.

Bazı Görseller


Kaynak: http://spormd.metu.edu.tr/tesisler
http://hm.metu.edu.tr/tr

Başlıklar
Sponsorlu Reklam
İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: