Halı Sahalar

Genel Bilgi

25×40 ölçülerinde olan halı sahamız 1984 yılında hizmete açılmış ve yakın zamanda tadilattan geçerek halı saha ek binasının da yapılması ile yenilenmiştir. Yenilenen hali ile şu anda 3 adet olan halı sahalarımız hafta sonları 09:00-23:00, hafta içi 17:00-23:00 saatleri arasında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bilmeniz Gerekenler

ODTÜ Halı Sahaları 7’şer kişilik takımlarla maç yapmaya uygun büyüklüktedir. Halı sahaların kenarında bulunan binadan top ve forma temin edebilir, soyunma odalarını kullanabilirsiniz. Pandemi öncesi dönemde gündüz vakti oynanan maçlar için ücretsiz, hava kararınca ise çok cüzi bir miktar kira bedeli ödeyerek rezervasyon yapabiliyordunuz. Pandemi tedbirleri kapsamında nasıl bir işleyiş olacak beraber göreceğiz.

Konum

Baraka Spor Salonu’nun karşısında, Devrim Stadyumu’nun arkasında ve Doğu Yurtları’na oldukça yakın bir bölgede yer alıyor.

İletişim

Halı saha kullanımı için 210 78 45 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Online Rezervasyon

Üniversitemiz açık ve kapalı alan spor tesislerinde ilgili mevzuat doğrultusunda gerekli hijyen önlemleri alınmış ve sınırlı sayıda kullanıcı için seanslar belirlenmiştir. Öğrencilerimizin ve mensuplarımızın HES kodu sorgulaması ve e-Nabız uygulamasından alınacak aşı bilgisi ile birlikte, online randevu sistemini kullanarak tesislerimizden yararlanma imkânı olacaktır.

Bazı Görseller


Kaynak: http://spormd.metu.edu.tr/tesisler

Başlıklar
Sponsorlu Reklam
İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: