Baraka Spor Salonu

Genel Bilgi

1972’de hizmete giren tesisimizin gövde kısmı tümüyle çelik konstruksiyonlardan oluşmaktadır. Spor dallarının çeşitlenmesi ve spor yapanların sayısının artması ile birlikte 2003 yılında Baraka Spor Salonunun yanında toplam 600m² lik iki katlı ek bir bina yapılmıştır. Ek binanın alt katı fitness salonu, üst katı ise minder sporları salonu olarak 2004 yılında hizmete açılmıştır.

Bilmeniz Gerekenler

Doğu Yurtları’na yakınlığı ve fitness salonu kısmının küçük olması sebebiyle pandemi öncesi dönemde oldukça kalabalık ve sıkışık oluyordu. Çeşitli toplulukların antrenman alanı da olan Baraka Spor Salonu pandemi tedbirleri kapsamında randevusuz öğrenci kabul etmeyeceğini duyurdu. İçerisinde minderlerin bulunduğu bir salon, kapalı basketbol sahası ve fitness salonu mevcut.

Konum

ODTÜ Halı Sahalar’ının karşısında, Devrim Stadyumu’nun arkasında ve Doğu Yurtları’na oldukça yakın bir bölgede yer alıyor.

İletişim

Bilgi almak için 210 21 94‘ü arayabilirsiniz.

Online Rezervasyon

Üniversitemiz açık ve kapalı alan spor tesislerinde ilgili mevzuat doğrultusunda gerekli hijyen önlemleri alınmış ve sınırlı sayıda kullanıcı için seanslar belirlenmiştir. Öğrencilerimizin ve mensuplarımızın HES kodu sorgulaması ve e-Nabız uygulamasından alınacak aşı bilgisi ile birlikte, online randevu sistemini kullanarak tesislerimizden yararlanma imkânı olacaktır.

Bazı Görseller
Kaynak: http://spormd.metu.edu.tr/tesisler

Başlıklar
Sponsorlu Reklam
İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: