Yaz Okulu Katkı Payı İadeleri

ODTÜ Yaz Okulu için katkı payı ödemesi yaptıktan sonra ders alamamanız veya eksik almanız durumunda kalan bakiyenizi iade olarak alabilirsiniz. Bunun için katkı payı iade tarihlerini iyi takip etmeniz gerekmekte. “Öğrenim ücreti iade son başvuru tarihi” geçmediği sürece ödemiş olduğunuz katkı payını şartları karşıladığınız taktirde iade alabilirsiniz.

Öğrenim ücreti iade işleminin yapılabilmesi için aşağıda belirtilen web adresinden temin edilen formun doldurularak çıktısının çıktının tarafınızdan imzalanarak ödeme belgesi ile birlikte taratılıp katkipayi@metu.edu.tr adresine iletilmelidir.İkinci öğretim tezsiz yüksek lisans öğrencileri ödeme belgesini ilgili bölüme onaylatmalıdır.

Ödeme iadesi başvuru programı: https://student.metu.edu.tr/ adresindeki Payback Application 409 formunu doldurarak ilerleyebilirsiniz. İade formunda yazılacak olan banka IBAN numarası kısmına öğrencinin kendisine ait herhangi bir bankanın IBAN numarası yazılmalıdır.

Öğrenim Ücreti İade Son Başvuru Tarihi

2022 yılı yaz okulu programına göre katkı payı ücret iadeleri 25 Temmuz – 3 Ağustos 2022 arasında gerçekleşecektir.

 

NOT: Bilgiler son olarak 17.07.2022 tarihinde güncellenmiştir. Kesin ve güncel bilgiler için lütfen ODTÜ resmi sitesinde yer alan bilgileri incelemeyi unutmayın. http://oidb.metu.edu.tr/tr/yaz-okulu

Başlıklar
Sponsorlu Reklam
İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: