Work And Travel Eyalet Tercihi

Work And Travel Eyalet Nasıl Seçilir?

Hemen hemen tüm eyaletlerde Work and Travel yapabilirsiniz. Öğrenciler arasında en yoğun olarak tercih edilen eyaletler şunlardır:

Florida

Amerika’nın güneydoğusunda yer alan Florida, Work and Travel öğrencileri için en popüler eyaletlerden bir tanesidir. Harika plajları, Outlet mağazaları ve tema parkları ile meşhur olan Florida’da öğrenciler boş zamanlarında yaz tatilinin ve eğlencenin tadını çıkarmaktadır.

New York

New York eyaleti Amerika’da Work and Travel programı için en popüler eyaletlerden bir tanesidir. Tüm dünyanın gözünde muhteşem diye tabir edilen New York City, Work and Travel öğrencilerinin hayallerini süslemektedir.

South Carolina

South Carolina eyaletinin en bilinen bölgesi olan Myrtle Beach, Work and Travel programına katılan öğrenciler için en popüler bölgelerdedir. Bölgenin en avantajlı yönlerinden bir tanesi Myrtle Beach’in okyanusa kıyısının olması, plajlarının halka açık ve temiz olmasıdır. Öğrenciler, kalan zamanlarında tatil yapma imkanına da sahip olabilmektedir.

Virginia

Virginia eyaleti Work and Travel programının ilk uygulanmaya başlandığı yıllardan itibaren öğrencilerin gözdelerindendir. Virginia Beach bölgesindeki öğrenciler tam anlamıyla turistik bir yerde hem tatil hem de çalışma fırsatı yakalamaktadır. Virginia – New York arası uçakla 1.30 saat mesafede bulunmaktadır. Virginia bölgesi Türk öğrencilerin Work and Travel için çoğunlukla tercih ettiği bir yerdir. Turistik bir bölge olduğu için öğrencilerin ikinci iş alternatifleri de çok yüksektir.

Wisconsin

Wisconsin eyaletinin Work and Travel programı için en popüler bölgesi Winsconsin Dells, oldukça şirin ve canlı bir şehirdir. Adını Delton Gölü’nden almaktadır. Hem eşsiz bir doğayı hem de eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz bölgede eğlence parkları, su parkları ve otellerin fazla oluşu öğrencilere rahatlıkla ikinci bir iş bulma olanağı sağlamaktadır.

New Jersey

New Jersey eyaletinde bulunan bir şehir olan Ocean City, Amerika’da Work and Travel yapmak isteyen öğrenciler için en popüler lokasyonlardan bir tanesidir.

Colorado

Colorado eyaleti doğa ile iç içe olmak isteyen öğrenciler için Work and Travel programında oldukça popüler bir eyalettir. Doğal güzellikleri ve turistleri kendine çeken milli parkları ile bilinen Colorado, öğrencilere daha sakin bir ortam sunmaktadır.

Texas

Amerika’nın en büyük eyaletlerinden bir tanesi olan Texas, Work and Travel programına katılacak, hem doğal güzelliklere sahip hem de eğlencesi bol bir yer arayan öğrenciler için en popüler ve en büyük eyaletlerdendir

Başlıklar
Sponsorlu Reklam
İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: