Etkinlikler

METUBIZ Sales School 13-14-15 Nisan’da gerçekleşecek!

ODTÜ İşletme Topluluğu 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olarak 13-14-15 Nisan tarihlerinde METUBIZ Sales School etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!
Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan etkinlik; alanında uzman eğitmenler ve şirketlerin satış departmanlarından direktörlerin katılımlarıyla, satış ile ilgili bilgi edinmek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tüm katılımcılara hitap ediyor.
13-14-15 tarihlerinde gerçekleşecek olan METUBIZ Sales School, satışa dair temel noktaları ve bilinmeyenleri bir okul niteliğinde sunar. Satış konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için eğitimler ve vaka çalışmalarını kapsayan sertifikalı ücretsiz bir eğitim programıdır. Katılımcıların; profesyonellerden ve direkt olarak sahadan gelen yöneticilerden aldıkları dersler ve onların aktardıkları tecrübelerle kendilerini geliştirmeleri hedeflenir.
Etkinlik 13-15 Nisan tarihinde mesafe engelini ortadan kaldırarak online olarak gerçekleşirken 14 Nisan’da ODTÜ İİBF B binasında vaka çalışmaları ve sunumları içeren yüz yüze bir günle katılımcılarla bir araya gelecek.

Organizatör

ODTÜ İşletme Topluluğu

Etkinlik Tarihi

13-14-15 Nisan 2022

Lokasyon

İİBF B Binası & Online

Sertifikalı

Ücretsiz ve Sertifikalı

Etkinlik Türü

Eğitim Programı

İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: