Etkinlikler

VII. Kristal Ağaç Ödül Töreni Heyecanı Başladı!

Uzun bir süredir hazırlıklarını yaptığımız, birbirinden ünlü ve başarılı isimlerin katılacağı Kristal Ağaç Ödül Töreni, 22 Ocak 2022 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Peki, bu törende kimler ödül alacak?

Kristal Ağaç, ODTÜ Bilim Ağacı’ndan ilham alınarak hazırlanmış yılın girişimcilik alanında inovatif çözümler üreten, başarılı girişim ve girişimcilere takdim edilmek üzere ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen her sene sadece bir defa düzenlenen ve çok özel bir törendir. Gain, Radyo ODTÜ ve Yemeksepeti bu sene Gözde Kansu’nun eşsiz sunumu ile gerçekleşecek Kristal Ağaç Ödül Töreni sponsorları arasında yer almakta.

 

Ödüllerin Kazananlarını Sen Belirliyorsun!

www.kristalagac.com üzerinden katılabileceğiniz, sadece ODTÜ’lü öğrenciler tarafından oylanabilecek çok özel bir anket platformu oluşturduk. Çünkü seni ve fikirlerini çok önemsiyoruz. ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu olarak da seni bu özel oylamaya katılmaya davet ediyoruz. Hemen kristalagac.com ‘a gir, 10 Sektör ve 31 Adayı dilediğin gibi incele ve Kristal Ağaç ödülünü hak edeceğini düşündüğün adaylara OY VER!

 

Canlı Yayındayız!

22 Ocak’ta Ankara’da değilsen bile ODTÜ Genç Girişimciler YouTube kanalı üzerinden Canlı Yayında olacağız.  Gecenin tüm özel görüntülerini ve kazananlarını anlık olarak takip edebileceksin! Oylamaya katılanlara da 1000’den fazla sürpriz hediye ve indirim kuponu dağıtacağız. Acele Et! Oylama Başladı bile…

Detaylı bilgi için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.

Organizatör

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu

Etkinlik Tarihi

22 Ocak 2022

Lokasyon

ODTÜ KKM

Son Başvuru

15 Ocak 2022

Etkinlik Türü

Ödül Töreni

İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: