ODTÜ Toplulukları

ODTÜ Uzak Doğu Topluluğu

Biz 2008 yılından beri ODTÜ’de faaliyet gösteren, Uzakdoğu dil ve kültürüne ilgi duyan insanları topluluğumuz altında birleştiren Uzakdoğu Topluluğuyuz.

Aynı ilgi ve zevklere sahip olan topluluk üyelerimizle beraber Uzakdoğu kültürünü öğreniyor, bilgileniyor;  samimi ve eğlenceli etkinlikler düzenleyerek aynı amaçla topluluğumuza katılmış insanların kaynaşmasını sağlıyor ve Uzakdoğu kültürüne ilgi duyan herkesin topluluğumuzda kendilerine sıcak bir yer edinmesini amaçlıyoruz.

Uzakdoğu dilleri, ülkeleri, yemekleri, müziği, filmleri ve daha bir çok konuda topluluk üyelerimizi bilgilendiren ve eğlendiren; film gösterimleri, yemek workshopları, dans dersleri, dil kursları gibi çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar düzenlediğimiz etkinlik ve buluşmalarla ODTÜ’nün Uzakdoğu severleriyle, aynı ilgi ve zevklere sahip birçok insanala, tanıştık, hep beraber güzel vakit geçirdik. Eğer siz de bizler gibi Uzakdoğu kültürüyle ilgili daha fazla şey öğrenirken iyi vakit geçirmek istiyorsanız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kuruluş Tarihi

2008

Resmi Topluluk

Kültür İşleri Müdürlüğüne Bağlı

Instagram

@metufes

İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: