ODTÜ Toplulukları

ODTÜ Ar-Ge Topluluğu

ODTÜ Ar-Ge Topluluğu 2016 yılından beri girişimcilik ve inovasyon alanında Türkiye’nin ve ODTÜ’nün lider öğrenci topluluklarından biridir. Yenilikçi ruhuyla her daim geleceğin bir adım önünde olan ODTÜ Ar-Ge Topluluğu, öğrencilerin liderlik ve iletişim becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamakta, iş dünyası ve profesyoneller ile aralarında bağ kurmakta ve dünyayı radikal bir şekilde değiştirebilecek girişimler üretmelerine de zemin hazırlamaktadır.

ODTÜ Ar-Ge Topluluğu TEDxMETUAnkara, ODTÜ Mülakat Günleri, Girişimcilik Komitesi ve Media of Start Olmak üzere 4 ana komiteden oluşmaktadır. Bunun yanında Tasarım Direktörlüğü ve Medya Direktörlüğü altında eğitimler vererek üretime açık bir ortam yaratır. Bu etkinliklerin yanı sıra geniş bir bölüm yelpazesinden oluşan 250’den fazla gönüllü öğrencinin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunacak ve tecrübe edinmelerini sağlayacak birçok organizasyon düzenlemektedir. 

ODTÜ Ar-Ge Topluluğu olarak bizimle birlikte geniş kitlelere hitap eden büyük etkinlikler düzenlemek, yeni ilgi alanlarını keşfedip bu alanlarda öğrenip gelişmek ve tüm bunları yaparken eğlenmek isteyen herkesi ailemize davet ediyoruz.

Topluluk Etkinlikleri

The current query has no posts. Please make sure you have published items matching your query.

Kuruluş Tarihi

2016

Resmi Topluluk

Kültür İşleri Müdürlüğüne Bağlı

Topluluk Odası

Makine F Blok

Aktif Üye Sayısı

250+

Websitesi

www.odtuarget.com

Instagram

@odtuarget

İletişim & İş Birlikleri İçin:
İletişim & İş Birlikleri: